Realizacje video

  Realizujemy nagrania materiału wideo z wszelkiego rodzaju wydarzeń kulturalnych lub sportowych, spotkań firmowych, szkoleń czy konferencji. Nagrany materiał może być zrealizowany w formie reportażu z wydarzenia lub wywiadu z zaproszonymi gośćmi. Udostępniamy wszelkie materiały źródłowe do późniejszej obróbki przez klienta.
  W skład realizacji wideo wchodzą: nagranie materiału filmowego, w zależności od zamówienia za pomocą dwóch lub większej ilości kamer, osobną realizację ścieżki audio zgodną ze standardami nagrań filmowych, postprodukcję materiału filmowego (dodanie zdjęć, plansz, podpisów) oraz konwersję do dowolnego formatu. Archiwizacja materiału na dowolnym nośniku. Na życzenie klienta przenosimy prawa autorskie i majątkowe na zlecającego.

   

Transmisja live

  Oferujemy proste, elastyczne i skuteczne rozwiązanie do umieszczenia strumienia wideo na żywo na stronie internetowej. Transmisja live wydarzenia daje możliwość dotarcia do oglądających na całym świecie w czasie rzeczywistym.
  Do dyspozycji klienta jest ekipa filmowa złożona z operatorów kamer, dźwiękowca, oświetleniowca oraz realizatora i administratora strumienia. Korzystamy z własnych serwerów streamingowych a transmisje na żywo mogą być nadawane w wysokiej rozdzielczości według zapotrzebowania klienta. Realizujemy również transmisje z ograniczonym dostępem użytkowników – transmisje płatne jak i poprzez kod dostępowy dla wybranych oglądających. Jest to przydatne w sytuacjach transmisji płatnych szkoleń lub wewnętrznych spotkań firmowych.
  Oferujemy usługę hostingu i dystrybucji wideo zarejestrowanego podczas wydarzenia zarówno jako materiału ogólnodostępnego jak i z ograniczonym dostępem.

   

Filmy reklamowe i promocyjne

  Krótkie i długie formy filmowe spełniające kryteria filmu reklamowego polecające produkt, usługę lub wydarzenie. Każdy etap produkcji filmu reklamowego jest realizowany z odpowiednią dbałością i profesjonalizmem charakteryzującym się indywidualnym podejściem i zrozumieniem specyfiki działalności zleceniodawcy.
  Oferujemy produkcje standardowe, które w trzydziestu sekundach zawierają odpowiednią motywację do nabycia produktu lub usługi, zapadają głęboko w świadomości odbiorcy i budują markę jako najlepsza forma promocji działalności firmy. Dotarcie z ofertą do szerokiego grona odbiorców czyli potencjalnych klientów nie jest łatwym zadaniem, dlatego filmy reklamowe prezentowane w stacjach telewizyjnych, internecie, czy na monitorach reklamowych muszą spełniać swoje zadanie kreatywnego zwrócenia maksymalnej uwagi na wizualizację produktu czy usługi.

   

Webinaria

  Webinaria i wideokonferencje mogą być transmitowane w czasie rzeczywistym do dowolnej ilości uczestników spotkania on-line, zarówno w formie otwartej – bezpłatniej, jak i ograniczonej – płatnej lub za kodem dostępowym.
  Internetowe serwisy szkoleniowe w formie płatnego dostępu do plików audio, video oraz e-booków umożliwiają przekazywanie wiedzy za pomocą strumieniowego udostępniania treści. Zintegrowany system płatności pozwala na natychmiastowe realizowanie odtwarzania zakupionych materiałów. System szkoleniowy pozwala na automatyczne generowanie certyfikatów ukończenia kursu po zrealizowaniu zadanej ilości materiału. Możliwy jest też dostęp do darmowych trailerów, opinii użytkowników, filmów promocyjnych i informacyjnych. Funkcje zabezpieczenia rozpowszechniania zakupionych materiałów do innych użytkowników zapewniają ochronę praw autorskich.
  Oferujemy możliwość pełnego zrealizowania materiałów szkoleniowych w formie filmów wideo, nagrań audio lub stworzenia e-booka jak również przyjmujemy gotowe materiały do ekspozycji na stronach serwisu.